O nás

Firma IDC-FOOD, s.r.o. je český výrobce. Vyrábíme pro Vás kořenící směsi značky SPECIO a produkty zdravé výživy značky YOURBODY.
Najdete nás v Královéhradeckém kraji v Jaroměři. Jsme na trhu již více než 20 let.

O YourBody

YourBody je řada zdravé a sportovní výživy, kterou si zamilujete.

Je důležité začít den zdravou snídaní, která je vyvážená a vašemu tělu prospěšná. Proteinové nápoje vám zlepší vaše sportovní výkony. Když pocítíte únavu, přicházejí na řadu energetické nápoje s exkluzivní chutí.

Pokud rádi mlsáte, tak jedině pudinkové dezerty s širokým výběrem příchutí, které jsou rychlé a jednoduché na přípravu. Tato nízkokalorická a zdravá dobrota si vás získá. Velice oblíbené jsou také ochucené kuskusy. Máme pro vás slanou i sladkou variantu.

Všechny tyto produkty a mnoho dalších najdete na našem e-shopu. Dopřejte svému tělu ideální výživu, se kterou půjde váš sportovní výkon maximálně nahoru a udržíte si štíhlou linii.

yourbody

O SPECIO

 

Před několika lety jsme uvedli na trh značku SPECIO pro koření a kořenicí směsi v maloobchodním balení.

SPECIO znamená latinsky „úctyhodné“ a koření, které našim zákazníkům nabízíme, si toto označení zaslouží. Kdo jednou ochutnal, rád se k němu vrací.

Aby chuť a vůně jídla byla co nejintenzivnější a nejlepší, vybíráme naše koření z různých koutů světa a následně podrobíme důsledné kontrole kvality.
Protože jídlo a jeho chuť je v životě každého z nás velice důležitá.

SPECIO je připraveno na Vaše chuťové buňky a Vaše představy o chutném jídle. Ať už jste vaříte ve velkém nebo jste Gurmán, který vaří s radostí. :)

1