Kariéra

Firma IDC-FOOD, s.r.o., U Mlýna 285, Jaroměř – Josefov
Výrobce produktů zdravé výživy, proteinových a energetických nápojů značky YOURBODY hledá vhodné kandidáty/kandidátky na obsazení pozice:

Funkce: Produktový/á Manažer/ka

Požadavky:

  • SŠ či VŠ, zaměření na potravinářství výhodou
  • Kreativita a představivost, schopnost přinášet konstruktivní návrhy
  • Znalost práce s PC, velmi dobrá znalost programů Excell, Word, Power Point
  • Schopnost naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby
  • Bezúhonnost, časová flexibilita
  • Komunikační schopnosti, příjemné vystupování, nebojácnost v jednání
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost AJ či NJ

Náplň práce:

  • Spolupráce s marketingovým týmem firmy
  • Práce ve vývojovém týmu při vývoji nových výrobků
  • Zavádění nových výrobků do výroby
  • Řešení obalů, etiket, vzhledu a balení výrobků
  • Účast na promo akcích firmy a prodejních outdoorových akcích

Nabízíme:

  • Platové zařazení: Nástupní plat 25.000 Kč
  • Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost odborného růstu a rozšíření znalostí v oblasti potravinářské výroby

Životopisy zasílejte na mail: prace@idc-food.cz

Nástup možný ihned.

Funkce: Manažer/ka kvality

Požadavky:

  • SŠ či VŠ, zaměření na potravinářství či potravinářskou chemii výhodou
  • Znalost potravinářské legislativy nutná, možnost doplnit si v průběhu zapracování
  • Znalost norem ISO 9001, HACCP a IFS výhodou
  • Znalost práce s PC, schopnost naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby
  • Znalost AJ či NJ, znalost Ruského jazyka výhodou

a) Oblast certifikace jakosti a bezpečnosti potravin

  • Aktualizace a změny dokumentace v systému jakosti ISO 9001:2015 ve všech oblastech činnosti
  • Zajišťování záznamů ISO a IFS
  • Účast při auditech
  • Sledování změn v platné legislativě pro potravinářství ČR a EU
  • Jednání s kontrolními orgány v oblasti hygieny, BOZP, SZPI

b) Kontrola kvality

  • senzorická kontrola vstupních surovin, odběr referenčních vzorků, kontrola DMT
  • řešení reklamací kvality dodavatelských i odběratelských
  • zpracování specifikací a kontrola souladu s etiketami výrobků
  • kontrola správné výrobní a provozní praxe
  • výstupní kontrola

c) Vývoj nových výrobků

  • aktivní účast na vývoji nových výrobků
  • ověřování kvality stávajících výrobků

Nabízíme:

Platové zařazení: Nástupní plat 25.000 Kč s možností platového růstu po zapracování
Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity
Možnost odborného růstu a rozšíření znalostí v oblasti potravinářské výroby

Funkce: Asistentka vedení firmy

Požadavky:

  • Obchodní akademie či SŠ s maturitou – vhodné i pro absolventky
  • Velmi dobrá znalost práce s PC – pokročilý uživatel Word, Excel, Outlook
  • Uživatelská správa webu a e-shopu
  • Schopnost a ochota naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby
  • Velmi dobrá znalost AJ či NJ

  • Zajišťovat chod sekretariátu firmy
  • Příprava a zápisy porad
  • Drobné nákupy
  • Práce s PC – výrobní program, Word, Excel, weby, sociální sítě
  • Spolupráce s marketingem a obchodním oddělením firmy, zajišťování reklamních předmětů
  • Samostatné plnění úkolů od vedení firmy
  • Účast na prezentačních a prodejních akcích firmy

Nabízíme:

Platové zařazení: Nástupní plat 20.000 Kč, další platový růst po zapracování

Nástup možný ihned, ideálně od 1. 9. 2020

1