Natálie Bílá: Nikdy to nevzdávej

14.4.2020

Zdravý pohyb a příliš se nepřejídat. To jsou hlavní zásady, kterými se řídí dvacetitříletá modelka Natálie Bílá z krajského Ústí nad Labem. Mladá studentka pedagogické fakulty se v roce 2017 probojovala do TOP 10 v soutěži krásy Miss Czech Republic a od té doby pracuje jako modelka na četných akcích nejen v Ústeckém kraji, ale i po celém světě. Mezi její poslední úspěch patří titul I.Vicemiss v modelingové soutěži Top Model of The Year 2019.

V čem je tajemství její postavy?

„Diety nedržím, raději si dám o hodinu více cvičení”, říká Natálie.
„Vždy jsem měla dobré spalování, a tak jsem se dietami nikdy příliš nezabývala. Snažím se ale nepřejídat a nejím tolik sladké. Pohybu jsem měla hodně odmalička, protože jsem od čtyř let tancovala. Poslední tři roky se udržuji cvičením a v létě nejraději chodím běhat ven. Mám ale také období, kdy se mi nic nechce. Nejvíce jsem se na zdravou stravu a pohyb zaměřila před finále Miss."


Na produkty YourBody nedá dopustit

„Za spolupráci s YourBody jsem opravdu moc ráda, dlouho jsem hledala nějaké luxusní produkty, které bych zařadila do svého jídelníčku. Nejvíce jsem si oblíbila nízkosacharidové dezerty, konkrétně pistácii a mix zdravých snídaní.

Po cvičení si ráda dám lískooříškový protein bez cukru, který je opravdu vynikající. Velikou výhodu vidím v rychlé a snadné přípravě všech produktů, takže když mám například nějaký den focení, udělám si kuskus na sladko - lyofilizované ovoce, zaliji horkou vodou, nechám chvilku odstát, přendám do misky a beru s sebou. Ideální řešení rychlé snídaně, když nestíháte!

„Pro všechny, kteří rádi mlsají dobré a především zdravé věci doporučuji vyzkoušet produkty YourBody. Jak je jednou ochutnáte, už nebudete chtít nic jiného."

Chci produkty YourBody 

Máte otázky?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

7