Druhé místo pro IDC-FOOD

5.10.2020

Další ročník podnikatelské soutěže Vodafone Firma roku 2020 proběhl 17.9.2020 v Novém Adalbertinu v Hradci Králové. Z této události jsme si jako firma IDC-FOOD, s.r.o odnesli krásné druhé místo, na které jsme opravdu pyšní.

Jak celá soutěž Vodafone Firma roku 2020 probíhá?

Zájemci o účast v soutěži Vodafone Firma roku 2020 odpovídají na stručné otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scoring", který zkoumá finanční ukazatele firem.
V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů. Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scoringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota.

14 vítězů krajských kol

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Vodafone Firma roku 2020. Vítěze finálového kola určí celostátní porota. Vítězné firmy ze všech krajů se osobně prezentují před odbornou porotou. Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

Více o IDC-FOOD 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

7