Osobnosti

Natálie Kočendová

Top model of the year 2019
„Produkty YourBody přímo zbožňuji! Ptáte se které nejvíc? Za mě proteiny bez cukru! Chutnají skvěle" :)

Bc. Markéta Matoušová

Finalistka České Miss, II. Vicemiss Top Model of the Year, modelka, moderátorka
„Už si nedokážu bez produktů YourBody představit fungovat. Jsou mým pomocníkem na cestách, ale i při sportu a každodenních činnostech. Jejich příprava je snadná, rychlá a proto na ně nedám dopustit"
více

Bc. Marek Mandelbaum

Trenér, výživový poradce
„Vrcholový sportovec se bez vhodné stravy doplněné o kvalitní doplňky nemůže obejít. Doporučuji protein YOURBODY JUNIOR, který jsem pomohl vyvinout. Je nutričně vyvážený a vhodný pro každého nejen mladého sportovce. U značky YourBody jsem si jist, že vím, co svým klientům doopravdy dávám"

Mgr. Leoš Patka

leoš

leoš

Podnikatel, akční táta, aktivní sportovec i model
„Žít na plno a nikdy se nenudit. Hledat nové výzvy a přitom se smát a rozdávat energii. Pro takový život jsou dobroty z YourBody ideálním partnerem. I díky nim se mohu ve 40ti věnovat aktivitám, jako je modeling a sport, kde zvládám bojovat s 20ti letými.“
více

Venda Štěpán

leoš

štěpán

Mladý talentovaný bojovník MMA
„Je důležité jíst kvalitní potraviny, a to jak před zápasem, tak i v běžném životě. S produkty YourBody se cítím mnohem lépe, než kdybych měl jíst ke svačině bagetu, nebo rohlík."
více

Natálie Bílá

natálie

natálie

I. Vícemiss Top model of the year 2019
„Pro všechny, kteří rádi mlsají dobré a především zdravé věci doporučuji vyzkoušet produkty YourBody. Jak je jednou ochutnáte, už nebudete chtít nic jiného."
více

1