Osobnosti

Natálie Kočendová

Top model of the year 2019
„Produkty YourBody přímo zbožňuji! Ptáte se které nejvíc? Za mě proteiny bez cukru! Chutnají skvěle" :)

Bc. Markéta Matoušová

Finalistka České Miss, II. Vicemiss Top Model of the Year, modelka, moderátorka
„Už si nedokážu bez produktů YourBody představit fungovat. Jsou mým pomocníkem na cestách, ale i při sportu a každodenních činnostech. Jejich příprava je snadná, rychlá a proto na ně nedám dopustit"
více

Bc. Marek Mandelbaum

Trenér, výživový poradce
„Vrcholový sportovec se bez vhodné stravy doplněné o kvalitní doplňky nemůže obejít. Doporučuji protein YOURBODY JUNIOR, který jsem pomohl vyvinout. Je nutričně vyvážený a vhodný pro každého nejen mladého sportovce. U značky YourBody jsem si jist, že vím, co svým klientům doopravdy dávám"

Mgr. Leoš Patka

leoš

leoš

Podnikatel, akční táta, aktivní sportovec i model
„Žít na plno a nikdy se nenudit. Hledat nové výzvy a přitom se smát a rozdávat energii. Pro takový život jsou dobroty z YourBody ideálním partnerem. I díky nim se mohu ve 40ti věnovat aktivitám, jako je modeling a sport, kde zvládám bojovat s 20ti letými.“
více

Milan Durďák

Mladý fitness sportovec
„Zdravé potraviny, nízkokalorická jídla a proteiny všeho druhu od YourBody pro mě jsou od roku 2018 velkým přínosem. Tyto doplňky stravy potřebuji pro nezbytnou regeneraci svalů po cvičení či „nakopnutí“ do tréninku a v dietě pro mě jsou skvělým pomocníkem."
více

Venda Štěpán

leoš

štěpán

Mladý talentovaný bojovník MMA
„Je důležité jíst kvalitní potraviny, a to jak před zápasem, tak i v běžném životě. S produkty YourBody se cítím mnohem lépe, než kdybych měl jíst ke svačině bagetu, nebo rohlík."
více

1