Osobnosti

Stanislav Rubáček

Rubáček

Rubáček

Kapitán Extraligového HC PZ Kladno
„Nejvíce mi chutná Kuskus se špenátem, dávám si ho buď jako přílohu, nebo i samostatně. Vyhovuje mě rychlá příprava a skvělá chuť. "
více

Jan Valášek

Valášek

Valášek

Fitness trenér, výživový poradce
„Nedávno jsem se setkal s produkty YourBody, které mne velmi mile překvapily, jednak svojí chutí, tak i rychlostí přípravy. "
více

Klára Vavrušková

Vavrušková

Vavrušková

Česká Miss 2019
„Z produktů od YourBody mám velmi ráda Kuskus, jak sladký, tak slaný a určitě proteiny bez cukru! Jsou skvělé po tréninku.."
více

Natálie Bílá

natálie

natálie

I. Vícemiss Top model of the year 2019
„Pro všechny, kteří rádi mlsají dobré a především zdravé věci doporučuji vyzkoušet produkty YourBody. Jak je jednou ochutnáte, už nebudete chtít nic jiného."
více

Venda Štěpán

leoš

štěpán

Mladý talentovaný bojovník MMA
„Je důležité jíst kvalitní potraviny, a to jak před zápasem, tak i v běžném životě. S produkty YourBody se cítím mnohem lépe, než kdybych měl jíst ke svačině bagetu, nebo rohlík."
více

Mgr. Leoš Patka

leoš

leoš

Podnikatel, akční táta, aktivní sportovec i model
„Žít na plno a nikdy se nenudit. Hledat nové výzvy a přitom se smát a rozdávat energii. Pro takový život jsou dobroty z YourBody ideálním partnerem. I díky nim se mohu ve 40ti věnovat aktivitám, jako je modeling a sport, kde zvládám bojovat s 20ti letými.“
více

Bc. Marek Mandelbaum

Trenér, výživový poradce
„Vrcholový sportovec se bez vhodné stravy doplněné o kvalitní doplňky nemůže obejít. Doporučuji protein YOURBODY JUNIOR, který jsem pomohl vyvinout. Je nutričně vyvážený a vhodný pro každého nejen mladého sportovce. U značky YourBody jsem si jist, že vím, co svým klientům doopravdy dávám"

Bc. Markéta Matoušová

Finalistka České Miss, II. Vicemiss Top Model of the Year, modelka, moderátorka
„Už si nedokážu bez produktů YourBody představit fungovat. Jsou mým pomocníkem na cestách, ale i při sportu a každodenních činnostech. Jejich příprava je snadná, rychlá a proto na ně nedám dopustit"
více

Natálie Kočendová

Top model of the year 2019
„Produkty YourBody přímo zbožňuji! Ptáte se které nejvíc? Za mě proteiny bez cukru! Chutnají skvěle" :)

 
1