Správce majetku

Popis funkce:

Hledáme SRDCAŘE a nebojácného kolegu, který nám bude udržovat a spravovat majetek firmy a má chuť vést nové investiční projekty, které nás posunou dál.

Požadavky:

  • SOŠ technického směru
  • Velmi dobrá znalost práce s PC podmínkou
  • Min. 5 let praxe v technickém úseku
  • Bezúhonnost, časová flexibilita
  • Komunikační schopnosti, příjemné vystupování, nebojácnost v jednání
  • ŘP min. skupiny B

Náplň práce:

  • Evidence a správa majetku a vozového parku
  • Dohled nad investičními projekty – výstavba nové haly a rekonstrukce hal
  • Zajišťování revizí a pravidelných kontrol strojního zařízení firmy
  • Zajišťování revizí vyhrazených technických zařízení (elektro, plyn , tlakové nádoby aj.)
  • Sestavování plánu údržby strojů a její provádění
  • Zajišťování údržby areálu firmy

Nabízíme:

  • Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost odborného růstu a kariérní postup.

Platové zařazení: Nástupní plat min. 25.000 Kč, po zapracování možnost výrazného platového růstu

Životopisy zasílejte do na mail: prace@idc-food.cz
Vyhodnocení nabídek a vstupní pohovory budou probíhat průběžně, nástup možný ihned.
Bližší informace na tel. č.: 778 485 052

1