Zdravé dezerty vám postavu nezkazí

30.10.2020

Milujete mlsání, ale zároveň si chcete udržet štíhlou postavu? Dnes už to není nic nemožného, ba právě naopak, zdravé dezerty již mají svoji vlastní kategorii v klasických i internetových kuchařkách.

zdravé dezerty

Zdravé dezerty začínají nahrazovat ty klasické

Samozřejmě jsou stále populární klasické recepty typu dva hrnky polohrubé mouky a hrnek cukru, ovšem do popředí se začaly dostávat i jejich odlehčené varianty, tedy zdravé dezerty. To znamená méně běžné mouky, kterou nahrazují například celozrnná mouka, špaldová mouka, kukuřičná mouka nebo rýžová mouka.

Některé zdravé dezerty bez cukru nebo se sladidlem

Rovněž cukr se ve zdravých dezertech nahrazuje například medem, rozmačkanými banány, hroznovým cukrem nebo sladidlem se stévií . Na množství sladidla se spíše šetří a nechává se spíše jen pro lehké doslazení a zvýraznění chuti ostatních surovin.

Nízkokalorické dezerty YourBody bez práce

Máte chuť na nějaký dezert, ale nechce se vám nic péct a chcete ho mít připravený za chviličku? Pak jsou pro vás jako stvořené nízkokalorické dezerty od YourBody, se kterými si pochutnáte téměř bez práce.

Nízkokalorické dezerty na e-shopu 

Nízkokalorické dezerty v mnoha příchutích

Nízkokalorické dezerty na bázi pudinku od YourBody jsou bez cukru a škrobů a navíc mají vysoký obsah vlákniny. Vybrat si můžete z několika různých příchutí: banán, čokoláda, jahoda, karamel, kokos, lesní plody, pistácie nebo vanilka.

Ozdobit je můžete ovocem

Zaujaly vás naše nízkokalorické dezerty? Jsou hotové během pár minut a stačit vám bude pouze ruční mixér, mléko nebo voda a 4 minuty vašeho času. Ozdobit je pak můžete lyofilizovaným ovocem, ořechy nebo semínky.

Tajemství lyofilizovaného ovoce

Máte dotazy?

Nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

7