Proteinové nápoje a jejich neodolatelná chuť

24.3.2020

Proteinové nápoje YourBody jsou postaveny na vysoce kvalitním syrovátkovém izolátu s minimálním obsahem tuku a laktózy, zato s pozoruhodným podílem rozvětvených aminokyselin a L-glutaminu pro absolutní podporu ochrany svalové hmoty.

Jaká je funkčnost proteinových nápojů?

Proteinové nápoje jsou zdrojem proteinů pro nutriční výživu, regenerují svaly, účině potlačují chuť k jídlu, dále vedou k nárůstu svalové hmoty a přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Proteiny YourBody nejen pro sportovce

Proteinové nápoje se pijí především po sportovních výkonech, jako regenerace svalů, my ale doporučujeme dát si například náš Lískooříškový protein s vločkami klidně i ke svačině. Dodá vám energii, potřebné živiny a cítíte se po tom jednoduše skvěle. Proteinové nápoje WHEY PLUS A WHEY CFM ZERO máme hned v šesti příchutích, a to: vanilka, čokoláda, lískový ořech, jahoda, lesní plody a banán. Protein JUNIOR máme ve variantě vanilka a nebo čokoláda.

Vyrábíme i proteiny bez cukru

WHEY CFM ZERO je vysoce kvalitní syrovátkový koncentrát vyrobený nejmodernější technologií CFM (cross-flow microfiltration). Výborně rozpustný s obsahem BCAA.

Jsou proteinové nápoje vhodné i pro ty nejmenší sportovce?

Samozřejmě, že základem jakékoliv výživy by měla být pestrá a vyvážená strava, která obsahuje dostatek vhodných sacharidů, bílkovin, tuků a vlákniny, vše v kombinaci s dostatečným pitným režimem. V případě, že dítě nekonzumuje potřebné množství bílkovin, mohou být proteinové nápoje jejich vhodným zdrojem.

Proteinový nápoj od YourBody JUNIOR obohacený o L-GLUTAMINE, je vyroben pro juniory vrcholového sportu a přispívá tak k regeneraci a nárůstu svalové hmoty. Junioři si mohou vybrat ze dvou příchutí - a to mezi vanilkou a čokoládou. Zakoupit si je můžete ve 4kg, 1kg a 50g balení buď v našich obchodech nebo na našich webových stránkách.

Chci proteiny 

Máte otázky?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám je zodpovíme a případně poradíme.

7